horor

11. dubna 2008 v 21:46 | becky |  Horory:D

Posedlá

20.03.2008
Když jsem nastoupila na střední školu, musela jsem být na internátu. Už teď mám špatný pocit, že to píšu, ale musí to ven, vůbec to totiž nechápu.

Jednou večer k nám na pokoj přišla dívka z vyššího ročníku a povídala nám, jak je internát plný duchů a jak holky ze starších ročníků na našem pokoji vyvolávaly duchy a co se jim pak stalo.
Když už jsme měli všichni spát, holky si začly povídat o tom, co se jim přihodilo strašidelného a ptaly se i mě. Já jsem je chtěla postrašit a řekla jsem jim, co se opravdu stalo mému otci, který je jako já velice citlivý na takovéto věci. Bohužel se mi to vymklo z rukou a měla jsem velmi špatný pocit, že "duch" je v pokoji. Najednou mě cosi vymrštilo z postele tak, že jsem už neležela, ale seděla a jen se klepala. Vnímala jsem okolí, ale cosi mě velice bodalo do sdrce, jakoby do mě něco chtělo vstoupit. Křičela jsem na holky, že tu je duch a jedna rychle běžela rozsvítit. Druhá ke mě skočila a v tom přiběhla vychovatelka a začala mě uklidňovat, že nic takového není.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama