horror

11. dubna 2008 v 21:47 | becky |  Horory:D

Divná žena

12.02.2008
To, co vám nyní napíšu, se mi stalo asi před deseti lety.

Tehdy jsme s mým manželem ( tenkrát přítelem ) a mým synem z prvního manželství šli na večeři do jedné restaurace.
Byli jsme všichni v dobré pohodě, přijeli jsme autem, které jsem tehdy řídila. Jakmile nám přinesli večeři a začali jsme jíst, měla jsem najednou divný pocit a necítila se ve své kůži. Vtom jsem si všimla, že mne od vedlejšího stolu pozoruje nějaká žena, která mi nebyla zrovna moc sympatická. Potom jsme si objednali kávu, ale já už ji nedopila, protože se mi začalo dělat špatně. Bylo to něco, co se mi ještě nikdy nestalo. Začalo se mi vše rozdvojovat, vše jsem viděla dvakrát, točila se mi hlava, že jsem nebyla schopná ani sednout za volant. Podotýkám, že jsem žádný alkohol nepila. Ta žena mne neustále upřeně pozorovala, což mi bylo hodně nepříjemné...
Jeli jsme tehdy do přítelova bytu, já si lehla, že to třeba přejde, ale bylo to čím dál horší. Myslela jsem, že je to má poslední hodinka. Přítel mi řekl, že nejlepší bude, když zajedeme na pohotovost.
Na pohotovosti mě prohlédli, změřili tlak, ale vůbec na nic nepřišli. Nakonec mi píchli nějakou injekci, že se to po ní snad zklidní. Trvalo ještě asi hodinu, než se můj stav vrátil do normálu.

Po nějaké době jsem mluvila s jedním známým, který se zajímá o tyto věci a ten mi řekl, že si myslí, že ta žena mne uhranula. Říkal, že to třeba mohla být lesbička a moc mě chtěla nebo třeba, že mi něco záviděla. Že prý jsou někteří lidé citlivější, což je můj případ a s některými by to ani nepohnulo. A že jsou lidé, kterým když se něco takového stane, takže můžou i zemřít. A hlavně prý malé děti. Takže, něco na tom možná bude, jak říkaly naše babičky, že malé děti může někdo uhranout.

Občas si na to vzpomenu a dodnes jsem nepřišla na to, co to mohlo být. Ale myslím si, že je to možné, že na citlivější lidi může některý člověk takhle zapůsobit. A nejhorší je, když to ten člověk dělá se zlým úmyslem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Terinka Terinka | E-mail | 27. dubna 2008 v 20:27 | Reagovat

JO SUPER ALE DEJ SEM ESTE NECO VIC BUDU SEM CHODIT POMERNE CASTO! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama