Lauren Graham

25. května 2008 v 21:08 | becky |  Herci a Herečky
Celé jméno: Lauren Helen Graham
Datum narození: 16.3.1967
Místo naroení: Honolulu, Hawaii, USA
Znamení: ryby
Rodiče: Lawrence Graham (prezident Chocolate Manufacturer's Association) a matka Donna Grant
Sourozenci: bratr a dvě sestry (všichni jsou nevlastní)
Výška: 175 cm
Vlasy: hnědé, kudrnaté
Barva očí: někdy modré, někdy zelené
Když jí bylo pět let, její rodiče se rozvedli. Od té doby vyrůstala s otcem ve Fairfaxu, Virginia. Její matka odcestovala do Evropy za prací v oblasti hudby. V roce 1981 si její otec vzal novou ženu, Karen Graham. Lauren vždy milovala koně a chtěla se stát žokejkou, ale až by měřila určitou výšku. V sedmé třídě si uvědomila že je moc vysoká.
Lauren v sobě odhalila herectví na základní škole a na střední účinkovala v několika hrách. Po absolvování střední školy nastoupila na Barnard College (New York) kde si udělala bakalářský titul z Angličtiny. Potom také navštěvovala Southern Methodist University's Medows School of the Arts,v Dallasu, kde v roce 1992 vystudovala magisterský titul v herectví.
V roce 1995 se přestěhovala do Los Angeles a pracovala,kde jako servírka. Zanedlouho dostala roli Shelly v první sezóně "Carolina in the City".Jako host v News Radio, Law and Order, Seinfeld a 3rd Rock From the Sun. Potom, než se uskutečnil konečný průlom v její kariéře, kdy hrála Lorelai Gilmore v populárním seriálu Warner Bros "Gilmorova děvčata", hrála ve filmech Conrad Bloom, Townies a M.Y.O.B. Za roli Lorelai byla nominovaná mimo jiných cen také na Zlatá glóbus.
Na velkém plátně se Lauren objevila také. Poprvé se objevila v roce 1998 ve filmu "Hlídač mrtvol" s Ewanem McGragorem, Listopadové romanci s Keanu Reevesem a ve filmu "Santa je úchyl" po boku Billy Bob Thorntona. V loňském roce zazářila v nezávislém filmu "Seeing Other People" a letos na jaře jsme ji mohli vidět v Disneyovské komedii "Ochránce".
Lauren Graham
Lauren Graham
Lauren Graham
Lauren Graham
Lauren Graham
Lauren Graham
Lauren Graham
Lauren Graham
Lauren Graham
Lauren Graham
Lauren Graham
Lauren Graham
Lauren Graham
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Máte radši sladké nebo slané?

Slané 22.8% (13)
Sladké 77.2% (44)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama