Bridget Jonesová S rozumem v koncích

3. června 2008 v 19:24 | Betynka |  Filmíky

Bridget Jonesová S rozumem v koncích

Opět se jedná o lehce uhozenou romantickou komedii, ve které ztvárnily hlavní role Renée Zellwegerová, Hugh Grant a Colin Firth.
Film Bridget Jonesová: S rozumem v koncích, který vznikl podle stejnojmenného románu Helen Fieldingové, se snaží odpovědět na otázku Co vlastně následovalo po happyendu? aneb Dokonalý přítel. Dokonalý život. Co by se mohlo podělat.
Bridget Jonesová, trhlá blondýnka s pár kily navíc, skončila v náruči tolerantního právníka Marka Darcyho (Colin Firth), který má pochopení pro všechny její omyly, záchvaty i trapné situace.
Ale Bridget je zřejmě unavená perfektním životem a začne na něm hledat špatné stránky. A začne u podezřívání Markovy atraktivní sekretářky a pochybování o tom, jestli ji Mark stále miluje.
Shodou nepříznivých okolností se však jako úspěšná novinářka dostane do Thajska se svým kolegou Danielem Cleaverem (Hugh Grant), kterého ze srdce nesnáší. To se však velmi rychle změní.
Následuje však drobný incident, kvůli kterému se Bridget ocitne v Thajském vězení a od tohoto okamžiku se začínají šňůry složitého příběhu postupně rozplétat.
Bridget Jonesová: S rozumem v koncích je film o tom, že i sebešťastnější láska může přivodit trápení a že většinu milostných problémů nevytváří partner, ale my sami.
Jestli máte problémy s usínáním v kině, tak na ně můžete s klidným srdcem zapomenout. Film je plný zvratů a napínavý až do samého konce. Vyjma přiměřené dávky humoru na Vás čeká i zajímavý příběh, ve kterém možná najdete své místo i Vy.
Děj filmu se mimo Londýna odehrává i v Thajsku a Rakousku. Tento rozdíl kultur byl velmi dobře využit pro podtrhnutí děje celého příběhu, který Vám však chvilkami přijde možná trochu chaotický a začnete se v něm ztrácet. Určitě ale ne tolik, jako v reálném životě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se to Bridget Jones?

Ano!
Sexy!
Kočka!
Ne!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama